У ньому є добрі слова для нареченого і нареченої, які готуються до весілля. Я сподіваюся, що користуючись цим документом, ви підготуєтеся до священної церемонії шлюбу.


Зразок промови для одруження професора університету

Привіт всім. Від імені наречених та їх батьків я хочу висловити подяку всім вам, хто, незважаючи на зайнятість, прийшов відсвяткувати весілля нареченого і нареченої. Я професор університету, який навчав нареченого і наречену. Сьогодні, замість кваліфікації вчителя, який навчав двох, я хотів би поділитися кількома словами з розумом старшокласника, який прожив трохи довше в житті, що, я сподіваюся, допоможе майбутньому обох.

Найголовніше між парами - це спілкування. Багата розмова є основною умовою спілкування. Однак, якщо ви наполегливо працюєте над цією розмовою в неправильному напрямку, це стане розмовою, яка гірша, ніж її відсутність. Тож яку розмову ми маємо мати?

Всім, а ви знаєте гру «Це очевидно»? Це гра, яка з'явилася в розважальній програмі, і я був здивований, побачивши цю гру. Раніше я легковажно ставився до розважальних програм, але ця гра показала дуже правильний спосіб розмови. Гра «звичайно» — це гра, заснована на методі дзеркального діалогу. Метод дзеркальної розмови полягає в продовженні розмови повторенням слів співрозмовника, ніби дивлячись у дзеркало. Повторюючи слова іншої людини, ви матимете час і розумовий простір, щоб подумати про ситуацію іншої людини. Насправді, після участі в цій грі в розважальній програмі, один виконавець зізнався, що він зміг поставити себе на місце іншого виконавця і зрозуміти почуття іншого виконавця.

Одруження вимагає роботи. Конфлікти з членами сім'ї, які живуть разом з народження, постійні, але скільки зусиль доведеться витратити, щоб жити з тим, з ким ти ніколи не жив? Але тримайтеся за руки лише 20 хвилин на день, встановлюйте зоровий контакт і продовжуйте розмову, думаючи про точку зору іншої людини. Ви зможете побудувати більш гармонійну сім'ю, ніж будь-яка інша пара в світі. Пари - дзеркала один одного. Якщо я посміхаюся, тому що люблю свого чоловіка, він також дивитиметься на мене з любов’ю. Не забувайте про цей факт, і я сподіваюся, що ви проживете життя в розумінні, плеканні та любові один до одного у важкі та болісні часи.


21 травня 2023 р

Офіційний професор ○○○


Весільний офіцер дає поради нареченому і нареченій

Перш за все, я щиро вітаю обидві родини з одруженням. Як батьків, що може бути більш приємним, ніж мати дитину, яку виховували з великою турботою, вийти заміж і створити сім’ю? Більше того, для обох сімей це дуже складні та дорогоцінні стосунки — встановити нові стосунки через одруження їхніх дітей. Я хотів би висловити щирі вітання обом сім’ям, які створили цінні та прекрасні стосунки завдяки своєму сьогоднішньому шлюбу. Крім того, я хочу від імені чоловіка обох сімей висловити подяку всім гостям, які не ухилилися від нелегкої дороги і зробили захід таким яскравим.

Чи станеться сімейне щастя автоматично лише тому, що це стосунки, створені на небесах? Чи не варто їм обом більше працювати, маючи зв’язки та здібності, надані небом? Я хотів би попросити вас про декілька речей, щоб плекати та покращувати ці послані небом стосунки, щоб ви могли створити щасливу та зразкову сім’ю.

Перш за все, я сподіваюся, що ти збережеш сьогоднішнє серце, цю хвилинну обітницю та це прекрасне видовище у своєму серці до кінця свого життя, і проживеш все своє життя з таким же мисленням, як сьогодні. Я прошу вас не забувати благочестивих і священних обітниць, які ви склали сьогодні, починаючи заново. У більшості людей їхня рішучість з часом слабшає, і їм легко забути клятви відходу.

Коли двоє людей проживуть разом все життя, буде багато важких труднощів, які зараз неможливо уявити. Але якщо у вас є сьогоднішня постанова, якщо ви не забудете сьогоднішню обітницю і втілите її в життя, ви зможете подолати будь-які труднощі. Сподіваюся, щоразу, коли ви стикаєтеся з труднощами, ви завжди думаєте так, ніби це було вперше, повертаєтесь до початку та обмірковуєте свої рішення сьогодні.

По-друге, я сподіваюся, що ти завжди живеш із вдячним серцем. Живіть із серцем безмежної вдячності всім, хто вас народив і виростив, у тому числі вашим батькам, братам і сестрам, родичам, сусідам, колегам по компанії. Якщо ваше серце сповнене вдячністю, ви будете упокорені й зможете віддавати іншим. Ви не даєте стільки, тому що ви щось отримали. Ви повинні спочатку мати серце, щоб віддавати нескінченно. Зокрема, наречений і наречена не повинні забувати про подяку своїм батькам, братам і сестрам. Я сподіваюся, що наречений і наречена живуть щедро з вдячністю в серці суспільству, школі, компанії, країні і природі, і щоб відплатити за ласку.

Шлюб – це не відмова і жертвування один одним. Доповнювати один одного, поважаючи індивідуальність і особистість один одного. Шлюб схожий на марафон, в якому наречений і наречена беруться за руки і біжать до однієї мети. Я сподіваюся, що наречений і наречена працюють разом, щоб побудувати щасливу сім’ю, сповнену подружньої любові, підбадьорюючи і втішаючи одне одного на довгій життєвій дорозі та ділячись разом радістю.

Я прошу вас свідчити, заохочувати, захищати та благословляти молодь, яка сьогодні йде, щоб побудувати успішну та зразкову сім’ю. Ми завершимо церемонію, привітавши обидві сім’ї з одруженням і поздоровивши їх із новим початком.


21 травня 2023 р

суддя ○○○


коротке офіційне привітання

Щиро вітаю нареченого ○○○ і наречену ○○○ з одруженням. Я також вітаю батьків обох сімей, які так чудово виховали нареченого і наречену. Також я хочу від імені нареченого і нареченої висловити подяку гостям, які зібралися тут, щоб поблагословити їх двох.

Тепер вони одружилися в присутності всіх цих людей. Двоє були закохані протягом тривалого часу 8 років, і завдяки цьому весіллю вони стали парою. Ви двоє, напевно, багато знали один про одного через тривалий час разом, і, можливо, ви думаєте, що знаєте один про одного все.

Що я хочу сказати нареченому і нареченій, так це те, що ви близькі і добре знаєте одне одного, не розмовляйте і не поводьтеся так, ніби ви знаєте одне про одного все. Двоє людей, які довгий час були разом як коханці і живуть як пара, будуть відрізнятися від тих, що були раніше. Однак ви обоє можете поводитися, як і раніше. Ви можете подумати, що оскільки ви вже знаєте один одного, вам більше не доведеться намагатися познайомитися. Але це помилкова ілюзія. Парам варто докладати більше зусиль, щоб пізнати один одного. «Моя дружина так би подумала! Моя дружина буде діяти так!» Відмовтеся від хибних упереджених уявлень, завжди будьте відкритими один для одного та гарним слухачем. Не варто жити так, ніби ви добре знаєте один одного, не тільки зараз, але навіть після того, як ви вже давно одружені. Чим ближче ви, тим більше ви повинні намагатися зрозуміти серця один одного. Якщо ви будете завжди уважні один до одного і намагатиметеся зрозуміти один одного, у вашому домі завжди буде мир.

Я сподіваюся, що подружнє життя обох буде щасливішим і мирнішим, ніж подружнє життя будь-якої іншої пари. Дуже дякую, що ви тут.


21 травня 2023 р

суддя ○○○


Весільна промова, яка підкреслює значення сім’ї

Головні герої сьогоднішнього дня, наречений ○○○ і наречена ○○○, стоять тут. Вирази облич двох під час весільних обітниць деякий час тому були яскравими. Як можна не радіти, адже це прекрасна мить, коли любов двох людей, яка зміцнилася досі, приходить до кінця? На цій офіційній церемонії разом із численними гостями, які тут зібралися, ми не можемо не відзначити плід цієї любові.

Двоє людей, у такий щасливий день, є речі, про які ми не повинні забувати. Це благодать батьків, які виховували нареченого і наречену, поки вони не зможуть стати гідними довіри дорослими на цій посаді сьогодні. Наречений і наречена можуть не відчувати труднощів своїх батьків. Можливо, наречений і наречена можуть сприймати як належне, що вони виросли без труднощів, отримуючи стільки любові. Проте багато хто з тих, хто сидить тут, крок за кроком спостерігав за процесом їхнього дорослішання, і тому в захваті ще більше. Власне, це ще й урочиста мить, коли вони вдвох, як і він, роблять перші кроки як батьки. Тепер я хотів би відсвяткувати цей новий початок, поділившись історією кохання та щастя для них двох.

Що таке сім'я? Сім'я - це дім. гніздо кохання. Який гарний вираз. Яким би важким не був світ, яким би сильним дощем і вітром не дував світ, у цій родині панує тепло і затишок. Місце, сповнене шепотом любові та щастя. Характер такої сім'ї зрозумілий. Центр життя, який важливіший за все в цьому світі. Ось що таке сім'я. Тому сім'я не повинна бути продовженням зовнішнього світу, а тим більше місцем підготовки до роботи зовнішнього світу. Світ і сім'я повинні бути окремо, абсолютно окремо. Вдома забудьте про труднощі зовнішнього світу.

Але слова дуже легкі, але в розмові між молодятами є дуже дивний куточок. Я сказав це чітко з добрими намірами, але виникають несподівані непорозуміння, а іноді виникають дивні напруження. Але не хвилюйтеся. Це цілком природне явище. Наречений і наречена походять з різного середовища та працюють у різних світах, тож як менталітети обох можуть бути абсолютно однаковими? Головне розуміти один одного. Я та інша людина говоримо про щастя нашої родини, але є лише різниця в підході та висловлюванні. Про решту подбає час. Час має таємничу силу, як материнська рука, що лагідно відпускає будь-що без праці.

Основним мисленням має бути чесність, чиста чесність, ось і все. Будь чесним і розважайся, як у дитсадку. Коли трапляється щось радісне, не витрачайте свою вагу, просто радійте цьому, як дитина. Не бійся сказати, що любиш мене. Ви не втратите гроші чи заплатите штрафи за розмови про це. Якщо ви чимось засмучені, скажіть чесно, що вам боляче і що вам важко.

Вони двоє дорогі одне одному. Сядьте віч-на-віч один з одним і відверто поговоріть. Ви двоє чесно говорите про свої надії, мрії та кохання. Крім того, ніколи не забувайте. Сьогоднішнє щастя — це сьогоднішня частка, а завтрашнє щастя — це завтрашня частка. Я щиро сподіваюся, що світлий дім цих двох триватиме ще довго.


21 травня 2023 р

супроводжуючий вчитель ○○○


Обслуговування весілля (що таке шлюб?)

З цим сонячним днем ​​я хочу привітати нареченого і наречену та їхні родини. Бажаю здоров'я і щастя нареченому ○○○ і нареченій ○○○, які сьогодні одружуються. Весілля - це подія, під час якої наречений і наречена публічно оголошують про свій союз у присутності родичів, друзів та багатьох інших. Відтепер вони стали парою.

Що таке шлюб? Шлюб, можна сказати, стоїть на стартовій лінії забігу на довгі дистанції. Це змагання на довгі дистанції з жертовним серцем, серцем служіння та терпінням. Таким чином, на цій великій відстані будуть складні дороги та перешкоди. Однак, оскільки наречений і наречена стартували командою, вони повинні прийти до фінішу разом. Для цього наречений і наречена повинні постійно спілкуватися зі своїми половинками. Шлюб схожий на човен, в якому двоє людей разом проходять через життєві бурі та труднощі, тому ви повинні повністю довіряти своїй половинці та рухатися вперед. Якщо інша людина не поважає вас у цьому човні, цей човен може легко перетворитися на пекло.

Часто кажуть, що подружні пари однодумці. Однак те, що ви одружені, не означає, що ви однодумці. Чоловік і дружина повинні завжди поважати особистість один одного і разом мудро орієнтуватися в кожній ситуації, стаючи справжніми. Навіть будучи парою, якщо ви не збудуєте довіру один до одного, ви не зможете справді стати одним цілим. Найголовніше в шлюбі - довіра. Це тому, що як тільки довіра руйнується, ви більше не можете наблизитися до щастя. Щастя не приходить безкоштовно. Чоловік і дружина повинні докладати постійних зусиль, щоб жити щасливо одне з одним. Я сподіваюся, що ви двоє візьметеся за руки і побудуєте родину, повну щастя.

Отже, наречений і наречена завершать сьогодні свої офіційні промови, сподіваючись, що вони ще довго не забудуть новий старт свого змістовного життя і створять хорошу сім'ю.


21 травня 2023 р

супроводжуючий вчитель ○○○


Офіцер дає заохочення та поради нареченим і нареченим

Тут ми зібралися, щоб сердечно відсвяткувати священний шлюб милої серцю пари. Від імені нареченого і нареченої я хотів би подякувати багатьом людям, які прийшли відсвяткувати та стати свідками союзу цих двох людей.

Шлюб — це коли дві людини стають одним цілим, а урочиста церемонія при свічках — це священна церемонія, під час якої дві різні особи клянуться, що вони зіллються і стануть одним цілим. Зараз тут стоять двоє хороших чоловіка та жінки, але тепер вони стануть одним розумом і одним тілом. Тепер, наречений і наречена, подякуйте один одному за те, що у вас є партнер, який може розділити всі радості та труднощі з терпінням і мужністю, як ми, а не ви і я.

Шлюб також є садом для створення «цілісного мене», стаючи іншою людиною. Це також додзьо, яке приймає «ти» і завершує «мене». Ось так вони двоє нарешті стають одним цілим. На ізраїльських весіллях прийнято, що наречений і наречена кидають келих перед офіцером і розбивають його. Кажуть, що це рішення знищити «старе я» і народитися як «нове я». Таким чином я час від часу міняюся ролями, намагаючись бути тобою. Завдяки цьому процесу почуття вдячності та почуття любові спалахнуть і охоплять всю родину запахом і піснею.

Ось сьогодні подивіться на пару наречених і наречених, які тримаються за руки, щоб посіяти насіння на полі життя. Давайте підбадьоримо та привітаємо двох мужніх чоловіків і жінок, які сповнені рішучості розвивати любов. Сонячної весняної погоди недостатньо, щоб насіння проросло і дало плід. Їй потрібне палюче літнє сонце, дощ і вітер, навіть град і гроза. Набагато більше, коли люди сіють насіння і приносять плід, буде стільки ж горя, скільки радості, розчарування, як і радості, і невдач, як і досягнень. Подібно до того, як є місяць із сонцем опівдні, ян та інь існують разом, і ян потребує інь, а інь потребує ян.

Шлюб — це «пором», який перевозить жінку та чоловіка і веслує їх до Бога. А тепер приготуйтеся до посадки на пором. Я бажаю тобі всього найкращого в наступні дні, посміхатися і жити в повноті любові. Немає причин для кохання. Я сподіваюся, ви пам’ятаєте, що ви повинні любити безумовно, і я молюся разом із гостями, які тут зібралися, щоб мир і щастя були з вами до кінця вашого життя. Дякую


21 травня 2023 р

Вчитель ○○○


Привітання християнського пастора з нагоди весілля

Ми вітаємо вас двох з радістю, яка принесла вам цей день. Протягом життя люди зустрічаються і розлучаються з багатьма людьми. Те, як ви когось зустрічаєте, дуже важливо. Людські зустрічі мають значний вплив не тільки на саму зустріч, але й на життя після зустрічі. Тому ми спочатку хочемо переосмислити, що таке шлюб.

Шлюб був встановлений Богом. На початку Бог створив чоловіка та жінку, допомагаючи одне одному в Едемському саду. Тому шлюб дозволений людям Божим керівництвом. Згідно з Біблією, шлюб - це воля Божа. Тому шлюб - це те, чого не соромно. Крім того, це вічний союз двох як одного тіла.

Шлюб призначений Богом. Шлюб унікальний для цього світу і є порядком. Це також відносини, які можна звільнити від цих відносин через смерть. Однак шлюбні стосунки до смерті є залежними стосунками і не означають гнітючого стану. Чоловік і жінка створені одне для одного. Наречений і наречена повинні бути взаємними помічниками. Тепер наречений і наречена повинні залишити своїх батьків і покладатися і любити один одного.

Наречений і наречена повинні знати, що шлюб — це союз недоліків і слабкостей. Двоє людей, які сьогодні одружуються, добре знають один одного вже давно і прийшли сюди, підтвердивши своє кохання. Однак може здатися, що ви погано знаєте один одного, але з сьогоднішнього дня ви будете жити, відкриваючи речі, яких ви не знали, речі, які вам не підходили, речі, які вам не подобалися, недоліки та слабкості. Однак передбачається, що шлюб сам по собі є союзом недоліків і слабкостей. З цієї причини наречений і наречена повинні прикривати один одного, розуміти один одного, доповнювати один одного і цінувати один одного. Негативне ставлення не зробить ваш шлюб чи саме життя щасливим і повноцінним. Я сподіваюся, що ви обоє будете щодня думати про хороші речі, зізнаватися один одному: «Це добре», і хвалитися, що це добре для інших. Крім того, наречений і наречена повинні добре поважати батьків один одного. Неможливо добре служити невидимому Богу без шанування видимих ​​батьків. У Біблії є десять заповідей, які ви повинні шанувати своїх батьків. Нарешті, я сподіваюся, що наречений і наречена говорять один одному тільки слова похвали. Пишайтеся своїм нареченим і шануйте свою наречену. Бажаю тобі будувати благородну родину як благословенну родину завжди з позитивними думками. Ми щиро вітаємо вас двох з одруженням.


21 травня 2023 р

Пастор церкви ○○○


Шлюбна промова для гармонійної та творчої сім'ї

привіт? Перш за все, вітаю з цим весільним обрядом, а також вітаю батьків нареченого і нареченої та їхні родини. Всі гості, які зробили цю подію яскравою, навіть коли були зайняті привітаннями нареченого і нареченої з новим стартом у житті! Від імені обох родин я хочу висловити глибоку подяку. Мені, як людині старшого віку, хотілося б дати кілька порад на тему «гармонійна та творча сім’я».

По-перше, наречений і наречена ведуть здоровий спосіб життя, народжують здорових дітей і добре їх виховують. Шлюб — це союз двох людей, які виросли в різних середовищах для створення нової сім’ї та народження наступного покоління. Шлюб — це церемонія, яка закладає основу соціальної спадкоємності через спадкоємність сім’ї, основної клітини суспільства. Молекули кисню та водню з’єднуються, утворюючи воду. Тепер вони двоє, як молекули нареченого і нареченого, просять вас створити сім’ю, яка гармонізує та створює нові цінності через хімічний зв’язок.

По-друге, ви двоє повинні гармонізувати свої ідеали та реальність вдома. Шлюб — це солодка мрія, але в ньому також є подвійність суворої реальності. Коли живеш, бувають моменти, коли труднощі замовкають, а бувають моменти, коли скаржишся, що важкі речі ллються тільки на тебе. Але не забувайте, що літні грози короткочасні, і навіть коли темні хмари покривають небо, за хмарами завжди світить сонце. І ви обоє, відсьогодні, любите один одного навіть до своїх слабкостей. Завдяки стереотипам і фізичним бажанням люди сповнені недоліків і протиріч і незрівнянно слабкі, якщо дивитися особисто. Перш ніж скаржитися або критикувати, компенсуйте недоліки один одного, піклуйтеся один про одного і любіть один одного. Тоді значення шлюбу значно посилиться.

Третій момент – це питання синівської шанобливості. Дорослі постійно підкреслюють синівську шанобливість. Незалежно від того, багато у вас майна чи ні, чи є у вас високий рівень знань чи ні, не може бути дискримінації в любові батьків до своїх дітей. Крім того, після цього діти нареченого і нареченої побачать, як вони відвідують своїх бабусь і дідусів, і вони навчаться цьому та втілять це на практиці у своїх батьків.

Я прошу вас подбати про майбутнє цих наречених і наречених навіть після сьогоднішнього дня і продовжувати надавати вказівки, щоб їхній шлюб міг продовжуватись без проблем. Ми ще раз вітаємо подружжя з одруженням і завершуємо на цьому офіційну промову. Дякую, що вислухали довгу офіційну промову.


21 травня 2023 р

Старший наречений ○○○


весільні клятви нареченого і нареченої

З того моменту, як ви вирішили одружитися, ви – пара. Більшість людей одружуються і вважають шлюб дуже важливим у житті. Чому люди одружуються? Що мені робити, щоб мати гарний шлюб?

Звичайно, вони одружуються, тому що люблять один одного. Іноді я думаю про те, як було б чудово, якби я міг жити з тобою в цьому жорстокому світі, тому що у мене була сторона, якій я міг довіряти до кінця цього світу. Навіть якщо ви про це не замислювалися, напевно, це важливий привід одружитися. Однак, навіть якщо ви одружитеся з таким мисленням, ви закінчите сваркою як пара. Я відчуваю вибачення за те, що обслуговую нових нареченого й нареченого, розповідаючи про сварку пари.

Коли пара свариться один з одним, їх любов один до одного зникає, перш ніж вони це усвідомлюють. Тон голосу або вміст, який ранить почуття під час сварки між подружжям, поширюється і ранить один одного. Виростаючи в іншому середовищі понад 20 років і проживши разом, вони адаптуються, йдуть на поступки і через подружні сварки стають справжньою парою. Отже, навіть якщо ви сваритеся в парі, не забувайте про мету досягти успіху разом і боріться мудро. Так ви будете щасливі.

Я вважаю, що щастя — це бути задоволеним сьогоденням і очікувати, що в майбутньому все піде на краще. Щоб бути щасливим, я повинен почати з того, що маю. Якщо ви намагаєтеся знайти щастя в тому, що маєте, щастя завжди буде поруч з вами. Але якщо ви намагаєтеся знайти щастя в тому, чого у вас немає, важко бути щасливим, навіть якщо воно у вас є.

Наречений і наречена нічим не відрізняються з моменту, коли вони вирішили одружитися. Сьогоднішня весільна церемонія - це процес прийняття зобов'язань, інформування та підтвердження цього перед родиною, друзями та знайомими. Наречений і наречена, починаючи з сьогоднішнього дня, прекрасніші і благородніші, ніж будь-хто інший на світі, але вони не сяють коштовностями, а дорогоцінним камінням. Відтепер, коли вони знайдуть сильні сторони один одного, вдосконалять і відшліфують їх, вони відродяться як сяючі коштовності. Нарешті, нареченому і нареченій рекомендується покласти цю шлюбну обітницю на самому видному місці в будинку, прочитати її і повторити ще раз. Я сподіваюся, що наречений і наречена завжди живуть добре з таким же серцем, як сьогодні. Дякую


21 травня 2023 р


Весільна промова протестантського пастора

Сьогодні хороший день. Від імені нареченого і нареченої хочу висловити подяку гостям, які, незважаючи на зайнятість у насичену неділю, зробили цей захід яскравим для святкування весілля нареченого і нареченої. Також я хочу подякувати батькам обох наречених. Батьки обох сімей народили і виховали нареченого і наречену, щоб вони могли зустріти прекрасну зв'язок. Наречений і наречена виросли такими міцними і красивими, що стали парою здорових качок мандаринок. Ще раз вітаю вас із цим благословенним святом, сповненим Божої благодаті, вивішуванням прапора любові перед вашими рідними, старшими та друзями.

Наречений, пан ○○○, зокрема, виріс у компетентного та корисного молодого чоловіка, який потрібен сучасному японському суспільству завдяки його міцному терпінню та щирому ставленню до життя. Сердечно дякую і благословляю батьків нареченого, які підтримували його до сьогодні.

Наречена, міс ○○○, має чесноти та красу жінки. Я також гаряче оплескую і благословляю батьків нареченої, які зробили з неї горду японку. Я хотів би подякувати всім тим, хто піклувався про двох молодих людей і багато в чому їх направляв, поки вони не опинились там, де вони є сьогодні. За цей час сьогодні ці двоє молодих людей стали парою.

Шлюб – це воля Творця і зв’язок у цьому світі. Шлюб – це початок повноцінної людської істоти, коли чоловік і жінка об’єднуються. Чоловіки та жінки з різним середовищем і характерами збираються, щоб подорожувати в один і той же час в одному просторі. На життєвому шляху бувають бурхливі морські хвилі, а іноді бувають прекрасні веселки. Моїм супутником у цій подорожі є сьогоднішня зустріч чоловіка і жінки.

Кажуть, що чоловіки закривають очі від честі, а жінки дихають від кохання. Життя - це потяг мистецтва, і має бути дві залізничні колії, які називаються коханням. Якою б довгою чи короткою не була одна сторона, любовний поїзд не може бігти так швидко, як може. Любов завжди відноситься до життя ніжного, теплого і ароматного. Тому ви повинні вміти терпіти тривалий час, постійно викидаючи щось нове без зарозумілості.

Коли ти дивишся на світ з любов’ю, на своїх сусідів з любов’ю, на свою сім’ю, чоловіка і дружину з любов’ю, ти їсиш і мрієш про нескінченну любов, і ти стаєш коханцем і другом для всіх. Ось чому ми не спимо день за днем ​​і мить за миттю, завжди готові й мудрі, запрошені на свято радості. Наречений і наречена, головні герої дня, повинні спочатку знати, хто вони, які їхні цілі, обов’язки та відповідальність, і яка їхня місія. Наречений і наречена повинні завжди дивитися один на одного холодними очима, щоб знати місію один одного, і суворо ставитися до своєї особи. У будь-якому випадку добре. Найвища вершина життя - це шлях постійних, безупинних зусиль до вершини самовдосконалення. Це сенс, нагорода і мета життя.

Нарешті, якщо ви хочете врятувати синього птаха щастя, ви дізнаєтесь, що синій птах щастя у вашому серці, лише пройшовши довгий шлях труднощів. Сім'я є універсальною базовою одиницею суспільства, станцією підзарядки для відтворення, яка забезпечує притулок. Будь ласка, майте на увазі цей факт. Я знову і знову вітаю нареченого ○○○ і наречену ○○○ з одруженням і молюся за їхню любов.


21 травня 2023 р

○○○ Пастор