Якщо ви зараз хвилюєтеся щодо своєї кар’єри та відчуваєте труднощі, я сподіваюся, що ви отримаєте розраду через мій лист.


привіт? Подумавши, як тебе підтримати, я вирішила від щирого серця написати тобі листа. Я напишу кілька слів у надії, що цей лист додасть тобі сили та підбадьорення.

Термін, який використовується для позначення молодого покоління, вважається дзеркалом тієї епохи. Коли я навчався в коледжі, нас називали поколінням міленіалів. Однак незабаром з'явилося покоління, яке відмовилося від трьох речей: побачень, шлюбу та народження дітей. Згодом з’явилося покоління, яке відмовилося від 5 речей, як-от мати дім і відмовитися від людських стосунків, і покоління навіть відмовилося від 7 речей, які відмовилися від мрій і сподівань. Нашому поколінню нелегко, чи не так? У дитинстві нас вчили щодня ходити до школи, слухати вчителів і старанно вчитися. Тож ми це зробили, але ніхто не відповідає за наслідки. Насправді знання, отримані в школі, в нинішній ситуації малопридатні. Коли ми на мить відстаємо, коли ми випадково падаємо, або коли ми неправильно повертаємо і заблукаємо на мить, ніхто не вчить нас, як піднятися і знайти дорогу. Цей лист може бути трохи зухвалим, але вибачте мене, і я розповім вам про книжку, яка допомогла мені, коли мені було важко.

Існує легенда, що лебідь не плаче все своє життя, але перед смертю він видає найкрасивіший звук і плаче перед смертю. Тому останні роботи художників часто називають їх лебединими піснями. 『Старий і море』 здається лебединою піснею американського письменника 『Гемінгвея』. Просто дивовижно, що Хемінгуей, якого я вважаю найкращим письменником 20 століття, написав історію про широке-широке море, використовуючи старого, хлопчика, море, марліна та зірки. Однак причина, чому я хочу порекомендувати цю книгу, полягає в тому, що я хотів поговорити про життя 『Гемінгвея』, а не про його літературну цінність. Читаючи цю книгу, я уявив старого, який бореться у відкритому морі. Я також бачив, як наше покоління бореться з тривогою щодо майбутнього і не знає, що робити, хоча вони багато працюють. Здається, немає великої різниці між нами, які загнані в море і борються один з одним у цьому лютому світі з нескінченним страхом, і старим, який самотньо бореться в морі. Зараз ми вирушаємо в цю важку подорож без будь-яких обіцянок і координат, не знаючи, хто ворог і скільки нам доведеться воювати. Ми змушені боротися один з одним і навіть робити екстремальний вибір за приз під назвою марлін.

Я прочитав «Старий і море» і багато думав про це. Що зрештою отримав старий? Старий, який втратив марліна, невдаха? Я думаю, що старий переможець. Незважаючи на те, що награбоване забрали, я не здався і боровся до кінця. У ситуації, якій не було видно кінця, я мріяв крізь зірки. Я завжди обіцяв завтра. Понад усе, ми благополучно повернулися. Він також залишив цінність для майбутніх поколінь: молодого хлопця. Проте старий у романі та старий у реальності були різними. 『Хемінгвей』 покінчив із життям, залишивши передсмертну записку: «Я самотній, як лампочка, у якій перестав струм і нитка розжарення зламалася». Він мав Пулітцерівську премію, Нобелівську премію з літератури, був генієм, славою, багатством і був одружений чотири рази, але я дивувався, чому він зробив такий крайній вибір. Можливо, він не мав «мрії» в його останні роки. Я вірю, що якби він приснився, він би змінив життя багатьох людей. Я думаю, що я теж змінився на краще після прочитання його перлин романів.

Давним-давно, коли я був більш незрілим, ніж зараз, я був змушений наполегливо працювати та боротися, щоб виграти змагання. Однак коли я набув досвіду та розвинув свої навички, все раптово змінилося. У нашому суспільстві блага обмежені, і є щось, що неможливо заповнити лише егоїзмом і жадібністю. Завдяки цій книзі я ще раз усвідомив, що звичайні та слабкі люди є важливими в цьому суспільстві та цінними для когось, і що я також слабка істота, яка не є особливою. У романі старий сам бився у відкритому морі протягом тривалого часу 84 днів. Звичайно, не варто втішатися тим, що бачать старого, порівнювати його, але важливо те, що старий у романі сниться щодня.

Я думаю, що правильної відповіді при виборі професії немає. Проте мені цікаво, чи те, що я зараз готую, є веселим і захоплюючим, і якщо це правда, я думаю, що процес підготовки також буде щасливим. Я закінчу надією, що ви, читаючи цей лист, також відчуєте те, що я відчув рік тому про те, які сни снився старому в романі протягом 84 днів.