Правильне використання клонування людини може принести користь людству. Завдяки соціальному консенсусу, регулюванню та протоколам умовне та часткове клонування людини принесе користь кращому суспільству.


Клонування — це слово, яке означає створення сутності, ідентичної сутності в її природному стані. Клонування тварин вже проводилося. Продуктом стала клонована вівця Доллі, яка привернула багато уваги людей. Доллі — це клонована вівця, яка народилася з відсотком виживання приблизно 1 із 270. Народження клонованої вівці Доллі здивувало і налякало нас. Це тому, що клонування тварин можливе, а це означає, що незабаром стане можливим і клонування людей. Ви можете запитати, яка різниця між клонуванням тварин і клонуванням людини, враховуючи, що обидва вони є клонами живих істот. Однак, оскільки ми люди й мислимо орієнтовані на людину, ці дві речі відрізняються, і до них слід ставитися з різних точок зору. Завдяки громадянській революції виникла концепція прав людини, а людська гідність стала однією з важливих ідеологій сучасного суспільства. Клонування людини є дуже серйозною проблемою, яка може порушити людську гідність. Чи означає це, що клонування людини має бути повністю заборонено? Хіба клонування людини не буде корисним для людства, якщо його правильно використовувати? Я хотів би обговорити бажаний напрямок клонування людини.

Перш за все, як ми повинні визначити клонування людини? Чи повинні ми розглядати це як просто створення ідентичних людських індивідів? Кожен погодиться, що клонування людини — це процес створення іншої сутності, яка генетично ідентична одній сутності. Крім того, сферами клонування людини я вважаю клонування частин людини, наприклад органів, і маніпулювання генами ненароджених дітей з точки зору реалізації ідеальної людини. У різних людей можуть виникнути розбіжності в думках щодо двох речей, згаданих пізніше. Я почну цю статтю на основі цього визначення клонування людини.

Я вважаю, що клонування людини корисне для людей. Тому я вважаю, що клонування людини має бути дозволено. Звичайно, для цього необхідні соціальні правила та норми. Проти клонування людських особин, мабуть, виступає більшість людей. Більшість людей, швидше за все, будуть проти народження генетично відібраних дітей. Навпаки, я думаю, що більшість людей підтримають часткове клонування об’єктів, наприклад органів людини. Це абсолютно особиста думка без жодних підстав. Категорія клонування людини, яка, на мою думку, повинна бути дозволена, включає всі три.

Я думаю, що клонування особини мало чим відрізняється від народження однояйцевих близнюків. Ідентичні близнюки — це коли клітини діляться для створення генетично ідентичних особин, а клонування — коли генетично ідентичні особини створюються за допомогою генів із соматичних клітин. В обох випадках існує багато генетично ідентичних особин. Чи слід виключити однояйцевих близнюків, оскільки багато з них є генетично ідентичними? Ми не відкидали і вважаємо за потрібне цього не робити. Люди іноді піднімають питання різноманітності. Те, що однояйцеві близнюки генетично ідентичні, не означає, що вони абсолютно однакові. Хоча вони мають схожі характери, є також відмінності у зовнішності, які дозволяють іншим людям відрізнити їх. Те саме стосуватиметься і особин, створених шляхом клонування людини. Вони матимуть свою унікальність, яка буде відрізнятися від існуючих сутностей. Звичайно, клонування повного об'єкта викличе багато проблем. Клонування людини має потенціал для використання, і історично люди не бажали дозволити цьому статися. Я вважаю, що такі проблеми можна вирішити через суспільний консенсус, регламенти та правила.

Клонування частин предметів, наприклад органів, принесе людству велику користь. Це дасть нове життя людям, які страждають від хвороб, і продовжить людське життя, тож навіть якщо це не повністю безсмертне життя, воно принесе життя напівпереродження, тому що проблемну частину можна замінити. Але процес отримання цих частин тіла буде важливим. Клонування повної особи та відправлення живої людини на смерть лише заради органу не повинно бути можливим. Це те, чого не повинно статися, оскільки люди використовуються як засіб. У цей час реплікація повинна йти в напрямку реплікації лише частини об'єкта.

Якщо добре контролювати народження генетично відібраних дітей, ми можемо створити суспільство, де всі будуть щасливі. Тут важливий буде контроль. Якби можна було контролювати всі гени, ідеал людей був би однаковим, що призвело б до стандартизованого суспільства без генетичної різноманітності. Якщо це станеться, людям також може загрожувати зникнення, так само як багато видів рослин, які втратили генетичне різноманіття, вимерли. Генетичний відбір слід використовувати лише в особливих ситуаціях для усунення генів хвороби. Гемофілія, малярія та деякі види раку є репрезентативними захворюваннями, викликаними хворобливими генами. Контролюючи гени, можна повністю запобігти цим захворюванням.

Суспільне сприйняття клонування людини негативне. Більшість людей розглядають клонування людини через негативні образи, створені за допомогою фільмів і телепередач, не враховуючи переваги, які можна отримати від клонування. Я не виступаю за безумовне копіювання. Умовне та часткове клонування людини може призвести до кращого суспільства та так званого джекпоту.