Слід звести до мінімуму використання шкідливих харчових добавок. І поширений негативний імідж дозволених харчових добавок потребує покращення.


Давним-давно була реклама, яка мала величезний успіх у кавовій промисловості Кореї. Якщо ви подивіться на цю рекламу, ви помітите фразу: «Ми прибрали шкідливий казеїнат натрію та додали замість нього знежирене молоко». Кажуть, що завдяки цій рекламі споживачі почали більше хвилюватися щодо казеїнату натрію, в результаті чого продажі рекламної компанії значно зросли, а продажі інших компаній значно знизилися. Пізніше інші компанії із запізненням почали виробляти та продавати каву без казеїнату натрію. Отже, чи дійсно казеїнат натрію шкідливий для нашого організму, як стверджує кавова промисловість? Також, якщо це не шкідливо, ми дізнаємося в цій статті, чому казеїнат натрію став предметом полювання на відьом.

Перш ніж розглядати шкідливий вплив казеїнату натрію, давайте з’ясуємо, що таке казеїнат натрію. Казеїн натрію Казеїн є основним білком у молоці та основним інгредієнтом сиру. Сироватковий білок, ще один білок у молоці, перетравлюється і засвоюється дуже швидко. На відміну від молочної сироватки, казеїн є дуже корисною речовиною, яка повільно засвоюється в організмі і забезпечує певну кількість амінокислот на тривалий час. Однак казеїновий білок не може бути легко вилучений, оскільки розмір молекули дуже малий. Тому кислоту додають у молоко і витягують у вигляді солі. Сіль, що утворюється в цьому процесі, є казеїнатом натрію.

Коли казеїнат натрію потрапляє всередину, він іонізується в білок казеїну та натрій рідинами організму. Білок казеїну перетравлюється пепсином у шлунку, а натрій виводиться з організму через рідини організму. Казеїнові білки, які були переварені пепсином, злипаються разом, утворюючи липкий слиз. Перетравлення пепсином сповільнюється цим слизом, надаючи амінокислоти нашому організму дуже повільно. Завдяки цим характеристикам він дуже популярний серед бодібілдерів, які потребують постійного надходження білка протягом тривалого періоду часу, або пацієнтів з артритом, яким потрібно використовувати м’язи замість суглобів.

Є дві причини, чому казеїнат натрію, різновид протеїну, став ненавидіти промисловість. По-перше, на відміну від кави і цукру, що містяться в кавових сумішах, це штучно синтезована харчова добавка. Другий - максимізація рекламного ефекту для прагнення компанії до прибутку. У наш час, коли здорове харчування та здоровий спосіб життя є важливими, пошук максимально здорової їжі став головною проблемою для споживачів. Головний інтерес галузі полягає в тому, щоб використовувати ці споживчі характеристики для реклами того, що їхні продукти є корисними чи нешкідливими для людського організму. Кавова промисловість також рекламує казеїнат натрію, з яким споживачі не знайомі, наче це отрута. Споживачі відчули відразу від цього, і попит на кавові суміші без додавання казеїнату натрію значно зріс.

Тепер, коли він був позначений як харчова добавка, здається, казеїнату натрію важко уникнути негативної уваги споживачів. Оскільки шкідливість харчових добавок продовжує привертати увагу, це цілком можна зробити з того, що виробники оброблених харчових продуктів намагаються якимось чином зменшити кількість харчових добавок. Крім того, згідно з попереднім опитуванням, проведеним компанією, яка видаляла казеїнат натрію та продавала його, споживачі, як правило, неохоче використовували казеїнат натрію. Це підтверджується поясненнями представника компанії, що вони сміливо прибрали казеїнат натрію з цієї причини.

Таким чином, широко поширений негативний імідж дозволених харчових добавок потребує покращення. Немає потреби хвилюватися через сенсаційні підбурювання з боку деяких ЗМІ чи неекспертів. Звичайно, зусилля промисловості щодо мінімізації використання шкідливих харчових добавок і зменшення кількості людей, які їх вживають, повинні продовжуватися. Крім того, уряд і ЗМІ повинні прагнути надавати точну інформацію, щоб споживачі могли споживати їжу з упевненістю.