У цій статті ми розглянемо, що відбувається і чого не відбувається, коли модель-знаменитість з'являється в кількох рекламних оголошеннях.


Відомі моделі - це надійний спосіб привернути увагу споживачів у рекламі. Деякі знаменитості з'являються в декількох рекламних роликах для різних продуктів, що є звичайною практикою в рекламному світі, і споживачі звикли до цього. Однак чи дійсно це є гарантією високої ефективності реклами? Давайте подивимось на ефективність реклами за участю знаменитостей.

Для того, щоб будь-яка модель була ефективною, вона повинна мати правильний імідж, що відповідає характеру продукту. Наприклад, для таких товарів, як автомобілі, фотоапарати, очищувачі повітря та зубна паста, все залежить від продуктивності або ефективності продукту, тому модель, яка є професійною та надійною, зазвичай добре підходить. З іншого боку, такі товари, як ювелірні вироби, шоколад і подорожі, де важливий емоційний вплив продукту, найкраще представляють моделі з шармом і доступністю. Однак, коли знаменитості з'являються в рекламі різних типів товарів, незалежно від їхнього іміджу, образ моделі та характеристики товару часто не збігаються, що може призвести до неефективної реклами.

Повторна поява знаменитостей також негативно впливає на ефективність реклами, оскільки споживачам складніше асоціювати і запам'ятовувати модель з продуктом. Якщо зображення знаменитості поширюється на кілька продуктів, зв'язок між моделлю та продуктом послаблюється. Це ускладнює реалізацію рекламного ефекту, якого можна досягти шляхом перенесення позитивного іміджу знаменитості-моделі на рекламований продукт.

Схвалення знаменитостей також ускладнює довіру до рекламного повідомлення. Коли модель-знаменитість з'являється в кількох рекламних оголошеннях, це створює у свідомості споживача стійке уявлення про те, що модель дбає лише про фінансову вигоду. Споживачі можуть засумніватися в щирості схвалення знаменитостей і сприймати рекламне повідомлення як необ'єктивне.

Щоб підвищити ефективність відомих моделей, найкраще тримати їх у рекламі доти, доки вони добре виглядають на вашому продукті. Це підвищить впізнаваність продукту, полегшить його запам'ятовування та збільшить довіру до рекламного повідомлення. Це відбувається тому, що слава знаменитості переноситься на продукт, і споживачі будуть вірити, що знаменитість справжня.

Оскільки все більше знаменитостей з'являються в кількох рекламних кампаніях, на перший погляд може здатися, що повторні появи стимулюють рекламну індустрію, збільшуючи продажі реклами. Однак, якщо модель не є ефективною в рекламі, це може призвести до перевитрат, що, в свою чергу, призводить до фінансового тягаря для рекламодавців і споживачів. Ось чому важливо обирати правильних моделей, в тому числі знаменитостей.